Neden Show Realty

1-Genç, Dinamik ve yıpranmamış bir marka.

2 Yılda Türkiye'de hızlı bir başarı grafiği yakalayan Show Realty, Türkiyenin yükselen trendi ve fark yaratarak yükselen markasıdır.Tüm ofislerimizin, ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çalışıyoruz.Hayallerinizdeki hedeflere ulaşmanız adına, ortak çalışmalarla birlikte büyüyerek, sektördeki yerimizi belirlemek ve  güçlü bir aile olmak için sizleri bekliyoruz.

 

2-Franchise geliştirme hizmetlerinden yararlanıyorsunuz.

Yeni açılacak franchise ofislerimiz,PR ,basın ilişkileri , sosyal medya ve tüm etkinliklerden  yönetim desteği alırlar.

3-Doğru bir eğitim ile mesleğe hazırlık

Show Realty eğitimlerinden geçen broker ve danışmanlar uluslararası sertifika alırlar.

•Show Realty Akademi de verilen 3 günlük başlangıç eğitiminden broker ve danışmanlar faydalanmaktadır.

•80 saatlik online eğitim ile uluslararası akreditasyona sahip sertifika verilmektedir.

•Boğaziçi Üniversitesi (Büyem) tarafından verilen eğitim ile ofis sahiplerine Yök onaylı sertifika verilmektedir.(Bu sertifika programı 10 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır.)

4-Kuruluşta Temsilcilerimize ücretsiz başlangıç seti 

Show Realty tüm görsel materyalleri ve evrakları temsilcilerine temin eder.

•Kiralık-satılık afişler (büyük ,küçük) •Kurumsal sözleşmeler •Kurumsal masa bayrak ve flamalar •Kurumsal e-mail adresleri •Kurumsal görseller •Kurumsal sözleşmeler • Kurumsal rozetler • Cam giydirme tasarım çalışmaları v.b Show Realty tarafından  ücretsiz verilerek yeni açılacak olan ofislere yardımcı olunur.

5-En uygun Yatırım Koşulları Show Realty'de

•Franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve aylık reklam katılım payı sektördeki diğer firmalara göre çok daha uygundur.İlk 40 ofis arasında yer almanız bugün ve gelecekte size büyük ayrıcalıklar sağlayacaktır.

6-En ileri network teknoloji sistemli web sitesi

Show Realty ofislerine, veri tabanı merkeze bağlanmış CRM sistemli web sitesini ücretsiz veriyor.

Show Realty; Türkiyede ilk defa CRM (customer relationship manangment) profesyonel emlak programını showrealty.com.tr web sitesinin veri tabanında ücretsiz broker ve gayrimenkul danışmanlarının hizmetine sunmaktadır.

Gayrimenkul portföy yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetim programı broker ve emlak danışmanlarının isteklerine tamamen cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olup portföylerini profesyonelce yönetmelerine imkan sağlamaktadır.

 

7-Portföy havuzundan yararlanma

Tamamen profesyonel bir programla çalışan web sitemiz de bulunan portföy havuzundaki portföylerden ofisinizi açtığınız anda yararlanıyorsunuz.Ayrıca web sitesi yaptırmanız gerekmiyor.Show Realty portföy havuz sistemi sayesinde franchise ofisleri arasında portföy paylaşımı sağlanır.

8-Sınırsız kadro kurma seçeneği

Show Realty franchise ofisleri ,diledikleri sayıda gayrimenkul danışmanı çalıştırarak pazarlama konusunda kadrolarını genişletebilirler.Çalıştırdıkları kişiler için genel merkeze herhangi bir ödemede bulunmazlar.Genel merkez ofislere herzaman danışman bulunması konusunda profeyonel destek vermektedir.Show Realty ofislerinde görev alacak  danışmanlara kişisel ve temel eğitimler verir.

9-Büyük projelere genel merkez desteği

Pazarlaması özel bilgi,birikim ve organizasyon gerektiren büyük ölçekli konut projeleri,plazalar,alışveriş merkezleri gibi yapıların pazarlanmasında özel projeler ofisi temsilcilerimizle birlikte çalışırlar.Genel Mekez temsilciliklerin nitelik ve büyüklükleri nedeni ile tek başına üstlenemeyecekleri projeleri organize ederek temsilciler ile ortak çalışma yürütür.

10-Hukuk danışmanlığı ve Hakem kurulu

•Show Realty franchise ofislerini, karşılarına çıkan özellikli hukuki sorunları çözmek için Show Realty'nin gayrimenkule ilişkin hukuki konularda uzmanlaşmış avukatlarının danışmanlığından yararlanırlar.Ayrıca Show Realty hukukçularının hazırladığı tüm sözleşmeler Franchise ofislerinin kullanımına sunulur.

• Hakem kurulu olabilecek problemlerin çözümünde franchise ofislerine yardımcı olurlar.

 

Danışman Ara