FRANCHISE FIRSATLARI

KENDİ İŞ'İNİZİ AÇMAK İÇİN İŞ'TE FIRSAT:
Show Realty, sizi hızla büyüyen grubumuza katılmaya davet ediyor! Gelin sizde bizimle kurumsallaşın, bizimle büyüyün.
  • Kurumsal bir markanın gücü ile kendi işinizi kurun.
  • Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olun
  • Minimum yatırım ile maksimum kazanç elde edin,İşte tüm bu kazanımlara sahip olmak için Show Realty kazanç dünyasının kapıları sizin için açıldı.Sizde bir Show Realty ofisi açarak kazanan girişimci patronlar arasında yerinizi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Show Realty Franchise Başvuru Formu'nu doldurmanız.

SHOW REALTY'NİN VERDİĞİ DESTEKLER

Marka Desteği:

Kurumsal bir markanın gücünü herzaman yanıbaşınızda hissedeceksiniz.Show Realty ulusal tanıtımlar için medya planlaması yapar ve uygular.


Eğitim Desteği:

Naature Akademi : Naature akademi işbirliği ile uluslararası akreditasyona sahip 80 saatlik online sertifika programı,uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri American Association for higher Education & Accreditation (AAHEA) tarafından yürütülmektedir.Sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi: Boğaziçi Üniversitesi yaşam boyu eğitim merkezi (BÜYEM) tarafından verilen eğitim ile franchise ofis sahipleri ve emlak danışmanları sertifika sahibi oluyorlar.Boğaziçi Üniversitesi ile gerçekleştirilen "Gayrimenkul danışmanlığı sertifika programı"gayrimenkul danışmanlığını kariyer olarak hedefleyen ve bu doğrultuda sektöre yeni adım atacaklara mesleğin ilke ve esasları konusunda yeterli donanıma sahip olma ,sektörde halen çalışmakta olanlara ise mesleki bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı sunuyor.(Bu sertifika proğramı minumum 10'ar kişilik gruplar halinde yapılmaktadır.)

Show Realty Akademi: Bu sertifika programımız 5’er kişilik gruplar halinde genel merkezde verilmektedir.Broker ‘ların bu sertifika programına katılmaları mecburi olup program neticesinde sertifikalarını alacaklardır.

Materyal Desteği:
Show Realty tüm kurumsal materyalleri ve matbuu evrakları temsilcilerine vermektedir.

Kazanç Desteği :
Ofislerin cirosundan pay almıyoruz,Temsilcilerimizin kazanclarının %100'ü kendilerine aittir.(İlk 40 ofis için geçerlidir)

Özel Projeler Desteği:
Özel projeler ofisi temsilcilerimizle birlikte çalışarak büyük ölçekli projelere yardımcı olur.Bilgi Bankası ve Web desteği :
Ayrıca web sitesi yaptırmanız gerekmiyor.Teknolojik alt yapısı sayesinde, web siteniz siz daha işinize başlamadan bile hazırdır. Show Realty franchise ofisleri veri tabanı merkeze bağlı portföy havuzundaki portföylerden yararlanabilirler.Show Realty portföy havuz sistemi sayesinde franchise ofisleri arasında portföy paylaşımı sağlanır.

Teknolojik destek:
CRM Programı (Customer relationship manangment) : Gayrimenkul portföy yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetim programı broker ve emlak danışmanlarının isteklerine tamamen cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olup portföyünüzü profesyonelce yönetmenize imkan sağlamaktadır.Bu program ile gayrimenkullerinizi kaydedebilir,kontratlarınızı otomatik doldurabilirsiniz.Bitmesine yakın kontratları takip edebilir,tek tuş ile internet sitenizi güncelleyebilirsiniz.Müşterilerinizi kayıt edebilir,müştrilerinize gayrimenkul ,gayrimenkullerinize müşteri bulabilirsiniz.Kullanıcıları yetkilendirebilir ve takip edebilirsiniz.Kullanıcılara mesaj ,toplu mail ve Sms gönderebilirsiniz.Kısacası bu program tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde tarafımızdan franchise ofislerine sunulmaktadır.

İnsan kaynakları Desteği:
Show Realty franchise ofislerine her zaman personel desteği verir.Personelleri eğitimden geçirir.Show Realty eğitimlerinde başarılı olan danışmanlar uluslararası sertifika alırlar. Temsilcilikler,diledikleri kadar danışman ile çalışabilirler. Bunun için ayrıca merkeze ödeme yapması gerekmiyor.

Hukuki Destek:
Hukukcularımız temsilciliklere gereken hukuki desteği vereceklerdir.Show Realty hukukçuları franchise ofislerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarlar.Show Realty hukukçularının hazırladığı tüm sözleşmeler Franchise ofislerinin kullanımına sunulur.

Hakem Kurulu:
Uzman kadrolardan oluşan hakem kurulu problemlerin çözümünde yardımcı olur.

© 2014 Show Realty. All Rights Reserved